Detalii felicitare
Utilizator: Roxana18
Vizualizari: 6294
Trimite unui prieten: pe Yahoo Messengeryahoo
Comentarii:
Marigeta - Saturday, 22 December 2007 22:28:15
1
E super dragalas.Ii dau un 10 cu brio...impreuna cu xxx de pupici cu sclipici si inimioare dulci.
Lilian Hale - Friday, 18 January 2008 20:35:09
0
Dragutz catzelushhhh
andreeadeea - Wednesday, 06 February 2008 10:46:01
1
foarteb frumoasa ideea!
dalia946 - Monday, 12 May 2008 19:25:28
1
Super faina ideea!
caren_97 - Thursday, 12 June 2008 08:54:00
0
> -- andreeadeea: --
> foarteb frumoasa ideea!


Sakura Haruno. - Friday, 22 August 2008 10:53:30
0
Salut! Ma Numesc Sakura Haruno
alexandra_gg - Thursday, 02 October 2008 19:21:01
0
fosta catelusa a hai_lasa...
pisyloy - Wednesday, 29 October 2008 12:28:19
0
este cea mai dragalasa catea
Ank - Sunday, 28 December 2008 09:09:49
0
E draguta !
Cum ai facut sa apara la felicitari ???
Dianadiana22 - Sunday, 06 March 2011 17:28:30
0
ce dragutza!!! :3
Neautentificat!
Pentru a trimite comentarii trebuie sa va inregistrati sau sa va logati: