Detalii felicitare
Utilizator: aliosa
Vizualizari: 4820
Trimite unui prieten: pe Yahoo Messengeryahoo
Comentarii:
YoAnAlExAnDrA - Saturday, 10 November 2007 21:40:48
1
super dulcik fata...kt ji pozah:D

Karina_Anime - Saturday, 24 November 2007 18:40:47
0
kOOL

Sarbu Noemi - Sunday, 24 February 2008 19:28:43
0
dulcik fata

marry_girl2007 - Wednesday, 23 April 2008 12:07:44
0
dulcik fetita
L@ry_Divina - Friday, 29 August 2008 16:39:55
0
simpatik
sakura_dragutza - Tuesday, 23 September 2008 18:42:22
0
dragutza
Panainte Ancuta - Sunday, 09 November 2008 12:52:37
1
Nice!FF dragita fetita !E scumpika!
swettmint11 - Saturday, 06 December 2008 16:56:56
0
?cati ani are fata?2?dar e draguta
swettmint11 - Saturday, 06 December 2008 17:26:41
0
aolisa esti rea!nu nea-i spus cum facem sa ni sa vada felicitarile!
maxiyroxroxiy - Saturday, 20 December 2008 13:20:31
0
ce skumpik
Adeandra - Monday, 22 December 2008 10:59:36
0
10
Angel fallen from heaven - Sunday, 28 December 2008 10:10:19
0
Super!!
Cristina Kiky - Saturday, 14 February 2009 08:36:01
0
10!Arata super!
iubytice3_mititice3 - Monday, 23 February 2009 11:19:32
0
Chiar frumusika!
hkris - Thursday, 16 July 2009 12:45:13
0
Frumoasa felicitare
regina2000 - Saturday, 05 September 2009 16:10:12
0
DACA STIE CINEVA sa imi spuna printr-un com la un desen de al meu cum se pun felicitari la sectiunea felicitari
Neautentificat!
Pentru a trimite comentarii trebuie sa va inregistrati sau sa va logati: