_aIee9ZFQGcBgiVC9mdZ3A--_m.jpg -
Detalii Poza
Utilizator: andreeadeea
Vizualizari: 74783

Comentarii:
stefan003 - Friday, 04 July 2008 06:11:38
0
in ce tara faceci episoadele h2o ?
c barbie - Friday, 01 August 2008 17:43:08
0
cleo nu trebuia sa te desparti de luis,ema tu esti desteapta grupului si riki tu esti curajioasa grupului.ps riki tu si zein va potriviti!!!
iuliana7 - Sunday, 24 August 2008 18:10:55
0
sunteti super toate...
iuliana7 - Monday, 25 August 2008 11:58:29
0
episoadele h2o cred ca sunt facute in australia...richi esti supper

iuliana7 - Sunday, 14 September 2008 09:14:33
0
voua va plac episoadele h2o?

iuliana7 - Sunday, 14 September 2008 09:14:36
0
voua va plac episoadele h2o?

c barbie - Sunday, 21 September 2008 10:05:13
0
da imi plac iuliana7 tie???
iuliana7 - Thursday, 02 October 2008 14:39:42
0
si mae imi plac , imi dai id tau?
iuliana7 - Thursday, 02 October 2008 14:40:29
0
c barbie imi dai id tau?

c barbie - Sunday, 12 October 2008 16:14:28
0
sa ma mai gandesc...
c barbie - Sunday, 12 October 2008 16:15:42
0
si ma bucur ca iti plac sirenele h2o dar o mica intrebare:cati ani ai?
c barbie - Sunday, 12 October 2008 16:23:44
0
cui ii plac si desenele naruto???
iuliana7 - Monday, 20 October 2008 18:00:01
0
am 13 ami.........!!!!!!!! si nu prea imi plac desenele naruto tu catzi ani ai? imi dai id tau?
c barbie - Tuesday, 21 October 2008 15:27:08
0
pai....10,tu esti mai mare decat mine esti
c barbie - Tuesday, 21 October 2008 15:31:58
0
pardon deci esti mai mare dacat mine cu 3 ani eu am 10 ani si nustiu daca iti dau aidiul meu, nnu intelege gresitv poti sa ai si mai mult dar daca til dau altii o sa mil vada si nu imi place,intelegi dar in prezent ma mai gandesc ok???
c barbie - Saturday, 01 November 2008 16:03:12
0
ok???????????!!!!!!!!!!!!
iuliana7 - Tuesday, 04 November 2008 14:53:53
0
ok cum vrei tu eu am 12 ani si in marte implinesc 13 cum vrei tu . de unde esti? eu din timisoara tu?
iuliana7 - Tuesday, 04 November 2008 14:53:57
0
ok cum vrei tu eu am 12 ani si in marte implinesc 13 cum vrei tu . de unde esti? eu din timisoara tu?
iuliana7 - Tuesday, 04 November 2008 14:53:59
0
ok cum vrei tu eu am 12 ani si in marte implinesc 13 cum vrei tu . de unde esti? eu din timisoara tu?
c barbie - Sunday, 09 November 2008 11:16:14
0
bucuresti dar sa nu intelegi gresit cu id-ul
c barbie - Saturday, 22 November 2008 17:38:19
0
ok?
c barbie - Saturday, 22 November 2008 17:38:18
0
ok?
cris_hina - Sunday, 23 November 2008 15:20:37
0
iuliana7 miam schimbat c barbie in cris_hina ok?
power&hope - Monday, 24 November 2008 11:09:53
0
rikki_kiki...bravo!
cris1000hina - Monday, 24 November 2008 11:45:08
0
iuliana7 s-a intamplat ceva cu netul si mi lam schimbat din cris_hina in cris1000hina
cris1000hina - Monday, 24 November 2008 12:15:14
0
ok?
cris1000hina - Sunday, 30 November 2008 17:04:53
0
super
iuliana7 - Monday, 01 December 2008 00:37:54
0
ok , cris.
cris1000hina - Friday, 05 December 2008 16:25:58
0
bine
cris1000hina - Sunday, 14 December 2008 11:11:44
0
iuliana7 da clic pe cris1000hina si intra.vei gasi accolo albume h2o si naruto te rog sa comentezi sper ca o sa mearga.
cris1000hina - Sunday, 14 December 2008 11:12:14
0
sau daca nu pe poza
cris1000hina - Friday, 19 December 2008 08:38:59
0
plizzzzzzzz!!!!!!!!
power&hope - Tuesday, 15 December 2009 11:15:06
0
am revenit!!sunt power&hope!
Neautentificat!
Pentru a trimite comentarii trebuie sa va inregistrati sau sa va logati: